| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Color | Silver,black |
| Product Name | Tuya Apartment Electronic Anti-theft Password Fingerprint Smart Lock |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Data Storage Options | Cloud |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Door Type | Brass Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Weight | 1248.6g |
| Product Name | RFID Smart Card |
|---|---|
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Size | 85.5*54mm |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
|---|---|
| Communication Interface | RFID |
| Frequency | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Customized Support | Software Reengineering |
|---|---|
| Max. Current | 16A |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
| Mechanical Life | 10 Years |
| Material | ABS |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver / Black / Gold |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
|---|---|
| Mechanical Life | 10 Years |
| Material | ABS |
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Color | Brown/Black |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 35-75mm |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + Password + Key |