| Network | Wifi |
|---|---|
| Product Name | Finger Recognition Door Locks |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Motor | Acrylic Surface |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
|---|---|
| Emergency Power Supply | Type-C/Rechargeable Lithium Battery |
| App | Tuya |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| System Selection | Tuya APP |
| Battery Life | 6-12 Months |
|---|---|
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| Product Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
|---|---|
| Recognition Technology | Infrared Face Recognition |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| System Selection | Tuya APP |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-760 |
| Power Supply | Iithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E9 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |