| Battery Size | 26500 |
|---|---|
| The Charging Ratio | 100% |
| The Discharge Rate | 99% |
| Warranty | 3 Months, 12 Months |
| Application | Home Appliances |
| Color | Silver |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Warranty | 2 Years |
| MOQ | 100 Sets |
| Construction | Permanent Magnet |
|---|---|
| Commutation | Brush |
| Usage | Car |
| Protect Feature | Drip-proof |
| Efficiency | IE 1 |
| Door Thickness | 40-120mm |
|---|---|
| Power Supply | 4200 Milliampere Lithium Battery |
| Unlock Method | 3D Face+semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Mortise | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Material | PMMA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Advertising |
| Product Name | Acrylic Display Stand |
| Application | Retail Shops |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Frequency | 134.2KHZ |
|---|---|
| Protocol | ISO 7815 |
| Material | ABS+Epoxy |
| Size | 110x82x24mm |
| Voltage | DC12V |
| Product Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-592 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |