| Name | Residential Electronic Lock |
|---|---|
| Unlock Method | Password + Key |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Product Name | Smart Door Lock Tuya |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Product Name | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Application | Hotel/apartments/office/school/ Government Etc |
| Color | Silver,Black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Product Name | Smart Lock With Fingerprint Sensor |
|---|---|
| Application | Hotel,Apartments,Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50mm C/ C Mortise |
| Motor | Acrylic Surface |
| Power Supply | 4 AA Batteriey |
| Product Name | Finger Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Product Name | Glass Door Smart Lock For Sliding Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Material | SUS304 Mortise,aluminum Alloy |
| Suitable For | Widely |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E20 |
| Product Name | Smart Face Recognition Door Lock |
| Power Supply | Lithium Battery |