| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
|---|---|
| شبکه | فای، SDK |
| مواد | فولاد ضد زنگ 201 |
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| گزینه های ذخیره سازی داده ها | ابر |
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
|---|---|
| رنگ | نقره ای، مشکی |
| نام محصول | قفل هوشمند اثر انگشت رمز الکترونیکی ضد سرقت آپارتمان تویا |
| وزن | حدود 3 کیلوگرم |
| راه را باز کنید | کارت+کلید مکانیکی+کلمات عبور+ اثر انگشت |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت درب | 35-90 میلی متر |
| PMS | فیدلیو/اپرا/دیگران |
| راه را باز کنید | کارت + کلید مکانیکی |
| تضمین | دو سال |
| نام محصول | کارت هوشمند RFID |
|---|---|
| ویژگی های خاص | ضد آب / ضد آب و هوا |
| مواد | پی وی سی |
| درخواست | سیستم کنترل دسترسی |
| اندازه | 85.5*54mm |
| نوع درب | درب برنجی |
|---|---|
| گزینه های ذخیره سازی داده ها | ابر |
| مواد | ABS |
| رنگ | سیاه |
| وزن | 1248.6 گرم |
| ویژگی های خاص | ضد آب / ضد آب و هوا |
|---|---|
| رابط ارتباطی | RFID |
| فرکانس | 134.2KHZ، 13.56MHz |
| مواد | پی وی سی |
| درخواست | سیستم کنترل دسترسی |
| پشتیبانی سفارشی | مهندسی مجدد نرم افزار |
|---|---|
| Max. حداکثر Current جاری | 16A |
| حداکثر ولتاژ | AC220V/110V |
| زندگی ماشینی | ده سال |
| مواد | ABS |
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
|---|---|
| شبکه | SDK |
| مواد | فولاد ضد زنگ 201 |
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | نقره / سیاه / طلا |
| حداکثر ولتاژ | AC220V/110V |
|---|---|
| زندگی ماشینی | ده سال |
| مواد | ABS |
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| رنگ | قهوه ای / مشکی |
| دمای عملیات | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| ضخامت درب | 35-75 میلی متر |
| منبع برق | 4 باتری AA |
| روش باز کردن قفل | اثر انگشت نیمه هادی + رمز عبور + کلید |