| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Color | Sliver / Black / Gold |
| Product Name | Sliding Door Smart Lock |
|---|---|
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Material | SUS304 Mortise , Aluminum Alloy |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Tuya APP Smart Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Apartment\home |
| Product Name | Finger Print Smart Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Name | Smart Home Fingerprint Lock |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Power Supply | 4 AA Battery |
|---|---|
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |
| Emergency Supply | Tye-c Emergency Service |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-556 |
| Power Supply | 4AAAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~55℃ |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Ip |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Electronic Fingerprint Lock |