| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
|---|---|
| Kleur | Zwart zilver, |
| Naam van het product | Van de het wachtwoordvingerafdruk van de Tuyaflat het elektronische anti-diefstal slimme slot |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Garantie | 2 jaar |
| Naam van het product | RFID SMART CARD |
|---|---|
| Bijzondere kenmerken | Maak/Weerbestendig waterdicht |
| Materiaal | PVC |
| Toepassing | Toegangscontrolesysteem |
| Grootte | 85.5 x 54 mm |
| Deurtype | deuren van koper |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1248.6 g |
| Bijzondere kenmerken | Maak/Weerbestendig waterdicht |
|---|---|
| Communicatie-interface | RFID |
| Frequentie | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Materiaal | PVC |
| Toepassing | Toegangscontrolesysteem |
| Op maat gemaakte ondersteuning | Software het reengineering |
|---|---|
| Max. stroom | 16A |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
| Het mechanische leven | 10 jaar |
| Materiaal | ABS |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver / Zwart / Goud |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
|---|---|
| Het mechanische leven | 10 jaar |
| Materiaal | ABS |
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Kleur | Bruin/Zwarte |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3575mm |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Open Methode | Fingerafdruk + wachtwoord + sleutel |