| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
|---|---|
| Renk | gümüş, siyah |
| Ürün Adı | Tuya daire elektronik hırsızlık önleme şifresi parmak izi akıllı kilit |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Garanti | 2 yıl |
| Ürün Adı | RFID Akıllı Kartı |
|---|---|
| Özel Özellikler | Su geçirmez / Hava koşullarına dayanıklı |
| Malzeme | PVC |
| Uygulama | Giriş kontrol sistemi |
| Boyut | 85.5*54mm |
| Kapı Tipi | Pirinç kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Malzeme | ABS |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 1248.6g |
| Özel Özellikler | Su geçirmez / Hava koşullarına dayanıklı |
|---|---|
| İletişim arayüzü | rfid |
| Sıklık | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Malzeme | PVC |
| Uygulama | Giriş kontrol sistemi |
| Özelleştirilmiş destek | Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Maks. Akım | 16A |
| Maks. Gerilim | AC220V/110V |
| Mekanik Ömür | 10 yıl |
| Malzeme | ABS |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş / Siyah / Altın |
| Maks. Gerilim | AC220V/110V |
|---|---|
| Mekanik Ömür | 10 yıl |
| Malzeme | ABS |
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Renk | Kahverengi siyah |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Kilit Açma Yöntemi | yarı iletken parmak izi + şifre + anahtar |