| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, SDK |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Tuya έξυπνη κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων κωδικού πρόσβασης διαμερισμάτων ηλεκτρονική αντικλεπτι |
| Βάρος | περίπου 3 κλ |
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα + Μηχανικό Κλειδί + κωδικό πρόσβασης + δακτυλικό αποτύπωμα |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Ανοίξτε το δρόμο | Card+Mechanical κλειδί |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | ΈΞΥΠΝΗ ΚΆΡΤΑ RFID |
|---|---|
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Στεγανοποιήστε/στεγανός |
| Υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Μέγεθος | 85.5*54mm |
| Τύπος πορτών | Πόρτα ορείχαλκου |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Υλικό | ABS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1248.6g |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Στεγανοποιήστε/στεγανός |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RFID |
| Συχνότητα | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Λογισμικού |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 16A |
| Μέγιστη τάση | AC220V/110V |
| Μηχανική ζωή | 10 έτη |
| Υλικό | ABS |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | SDK |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο / Μαύρο / Χρυσό |
| Μέγιστη τάση | AC220V/110V |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 10 έτη |
| Υλικό | ABS |
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Χρώμα | Καφετής/ο Μαύρος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | δακτυλικό αποτύπωμα ημιαγωγού + κωδικό πρόσβασης + κλειδί |