| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
|---|---|
| Kolor | srebrny, czarny |
| Nazwa produktu | Tuya mieszkanie elektroniczne hasło przeciw kradzieży odciski palców inteligentny zamek |
| Waga | około 3 kg |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny + hasło + odcisk palca |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ drzwi | Drzwi mosiężne |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Materiał | ABS |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1248,6g |
| Nazwa produktu | Karta inteligentna RFID |
|---|---|
| Cechy szczególne | Wodoodporny / Odporny na warunki atmosferyczne |
| Materiał | PVC |
| Zastosowanie | System kontroli dostępu |
| Wielkość | 85,5 * 54 mm |
| Cechy szczególne | Wodoodporny / Odporny na warunki atmosferyczne |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny | RFID |
| Częstotliwość | 134,2 kHz, 13,56 MHz |
| Materiał | PVC |
| Zastosowanie | System kontroli dostępu |
| Dostosowane wsparcie | Reinżynieria oprogramowania |
|---|---|
| Max. Maks. Current Aktualny | 16A |
| Maks. Napięcie | AC220V/110V |
| Życie mechaniczne | 10 lat |
| Materiał | ABS |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebro / Czarne / Złote |
| Maks. Napięcie | AC220V/110V |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 10 lat |
| Materiał | ABS |
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Kolor | Brązowo-czarny |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + hasło + klucz |