| türü | Parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş |
| Adı | Akıllı Kilitli Parmak izi kilitli |
|---|---|
| Malzeme | Çinko alaşımlı kilit vücudu |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi Asma Kilit |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Elektrikli akıllı kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |
| Kilit Açma Yöntemi | şifre + anahtar |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Acil durum kaynağı | Tye-c acil servis |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Anahtar kilit parmak izi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E10-Ş |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-30 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Kapı zili düğmesine dokunun |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Hiçbiri |
| Proje Çözüm Yeteneği | Diğerleri |
| Uygulama | Otel |