| Adı | Konut Elektronik Kilit |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | şifre + anahtar |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi tuya |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |
| Ürün Adı | TTlock Kapı Kilit |
|---|---|
| Uygulama | Otel/apartman/ofis/okul/hükümet vb. |
| Renk | gümüş, siyah |
| Gömme seçeneği | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ürün Adı | Parmak İzi Sensörlü Akıllı Kilit |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Daire, Ofis, Okul, Hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 50*50mm C/C gömme |
| Motor | Akrilik yüzey |
| Güç kaynağı | 4 adet AA pil |
| Ürün Adı | Parmak kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Cam Kapı Akıllı Kilitli Kaydırıcı Kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Malzeme | SUS304 gömme, alüminyum alaşımı |
| İçin uygun | yaygın olarak |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Ağırlık | yaklaşık 3kgs |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E20 |
| Ürün Adı | Akıllı Yüz Tanıma Kapı Kilitleri |
| Güç kaynağı | Lityum pil |