| Pil Boyutu | 26500 |
|---|---|
| Şarj oranı | 100% |
| deşarj oranı | %99 |
| Garanti | 3 ay, 12 ay |
| Uygulama | ev Aletleri |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Garanti | 2 yıl |
| MOQ | 100 set |
| Yapı | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| komütasyon | fırçalamak |
| Kullanımı | Araba |
| Koruma Özelliği | su geçirmez |
| Verimlilik | yani 1 |
| Malzeme | PMMA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Kullanımı | reklam |
| Ürün Adı | Akrilik Teşhir Standı |
| Uygulama | Perakende Mağazalar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4200 miliamperlik lityum pil |
| Kilit Açma Yöntemi | 3D yüz+yarı iletken parmak izi + MFcard + şifre + anahtar +TUYA |
| Öldür | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Sıklık | 134.2khz |
|---|---|
| Protokol | ISO 7815 |
| Malzeme | ABS+Epoksi |
| Boyut | 110x82x24mm |
| Voltaj | DC12V |
| Ürün Adı | Dijital Kapı Kilitleme Sistemi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-592 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |