| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Garanti | 2 yıl |
| Renk | Parça / siyah / altın |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Anahtar kilit parmak izi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | Kaydırma Kapısı Akıllı Kilit |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Malzeme | SUS304 gömme, alüminyum alaşımı |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ürün Adı | Tuya APP Akıllı Kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Daire\ev |
| Ürün Adı | parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Adı | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Acil durum kaynağı | Tye-c acil servis |
| Renk | Siyah |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-556 |
| Güç kaynağı | 4AAA pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~55°C |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, IP |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Elektronik Parmak İzi Kilidi |