| Rozmiar baterii | 26500 |
|---|---|
| Współczynnik ładowania | 100% |
| Szybkość rozładowania | 99% |
| Gwarancja | 3 miesiące, 12 miesięcy |
| Zastosowanie | sprzęt AGD |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Gwarancja | 2 lata |
| MOQ | 100 zestawów |
| Budowa | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Komutacja | szczotka |
| Użycie | Samochód |
| Funkcja ochrony | kroploszczelny |
| wydajność | czyli 1 |
| Materiał | PMMA |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Użycie | reklama |
| Nazwa produktu | Stojak akrylowy |
| Zastosowanie | Sklepy detaliczne |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
|---|---|
| zasilacz | Bateria litowa 4200 miliamperów |
| Odblokuj metodę | Twarz 3D + odcisk palca półprzewodnika + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| Zmordować | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Częstotliwość | 134,2 kHz |
|---|---|
| Protokół | ISO7815 |
| Materiał | ABS + żywica epoksydowa |
| Wielkość | 110x82x24 mm |
| napięcie | DC12V |
| Nazwa produktu | System cyfrowego zamykania drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-592 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |