| Nazwa | Elektroniczne zamki mieszkaniowe |
|---|---|
| Odblokuj metodę | hasło + klucz |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi tuya |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Nazwa produktu | TZamyk drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd itp |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Opcja wpuszczana | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek z czujnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | 50*50mm C/C mortiz |
| Silnik | Powierzchnia akrylowa |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Nazwa produktu | Zamek drzwi na palec |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Szklane drzwi z inteligentnym zamkiem do drzwi przesuwnych |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Materiał | Wpust SUS304, stop aluminium |
| Nadaje się do | Szeroko |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Waga | około 3kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E20 |
| Nazwa produktu | Inteligentny blokadę drzwi rozpoznawania twarzy |
| Zasilanie | Bateria litowa |