| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie/dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Czarny / złoty |
| Nazwa produktu | Odciski palców z zamka |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Nazwa produktu | Smart Lock z drzwiami przesuwnymi |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Materiał | Wpuszczany SUS304, stop aluminium |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek aplikacji Tuya |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek na odcisk palca |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| zasilacz | 4 baterie AA |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Zasilanie awaryjne | Służba ratunkowa Tye-c |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-556 |
| Zasilanie | 4 baterie AAA |
| Operacja Temperatura | -20℃~55℃ |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Ip |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Elektroniczny blokadór odcisków palców |