| Rodzaj | /Smart Fingerprint Padlock |
|---|---|
| Typ drzwi | Szklane drzwi |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | Srebro |
| Nazwa | / / Smart Lock / / Zamek odcisku palca / |
|---|---|
| Materiał | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | srebrny/czarny |
| Odblokuj sposób | Kłódka na odcisk palca |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Materiał | Plastikowy |
| Użycie | Wymień obudowę kluczyka samochodowego |
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Kolor | czarny |
| Odblokuj metodę | hasło + klucz |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Zasilanie awaryjne | Służba ratunkowa Tye-c |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Odciski palców z zamka |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek elektryczny |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E10-SH |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-30 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Przesłanie dźwiękowe |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Usługa posprzedażna | Żadnego |
| Zdolność rozwiązania projektu | Inni |
| Zastosowanie | Hotel |