| Τύπος | Τεχνική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα, γραφεία, σχολεία, κυβερνητικά κλπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά |
|---|---|
| Υλικό | Σώμα κλειδαριών κραμάτων ψευδάργυρου |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα, γραφεία, σχολεία, κυβερνητικά κλπ. |
| Χρώμα | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Ανοίξτε το δρόμο | Λουκέτο δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο Κεφαλακιό Απομακρυσμένου Κλειδιού |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Αντικαταστήστε τη βασική περίπτωση αυτοκινήτων |
| Τύπος | Απομακρυσμένο χειρισμό κλειδιού αυτοκινήτου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | κωδικό πρόσβασης + κλειδί |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Εφόδιο έκτακτης ανάγκης | Υπηρεσία έκτακτης ανάγκης Tye-c |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Ακροακτύλιο κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρική έξυπνη κλειδαριά |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Μοντέλο | 315mm |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε10-SH |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Δραστηριακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | Αγγίξτε τον διακόπτη κουδουνιού |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Κανένα |
| Ικανότητα λύσης προγράμματος | Άλλα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο |