| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλειδαριά κατοικίας |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | κωδικό πρόσβασης + κλειδί |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωμένο με κωδικό πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Μοντέλο | 315mm |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Μοντέλο | 315mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα πόρτας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/διαμερίσματα/γραφείο/σχολείο/κυβέρνηση κλπ. |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Επιλογή θανάτωσης | 2885mm/3585mm/4085mm |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά με αισθητήρα αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κλπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 50*50mm C/C θραύση |
| Μηχανή | Υψηλή επιφάνεια από ακρυλικό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρίες AA |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωτήρας πόρτας με δάχτυλο |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Πύλη γυαλιού έξυπνη κλειδαριά για συρόμενη πόρτα |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα+κωδικός+κλειδί+αποτυπώματα+έξυπνο τηλέφωνό |
| Υλικό | SUS304 σιδερένιο, κράμα αργιλίου |
| Κατάλληλο για | Ευρέως |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα, γραφεία, σχολεία, κυβερνητικά κλπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Σύνθετο ψευδαργύρου Ηλεκτρικό / χειροκίνητο Ξενοδοχείο rfid έξυπνη κάρτα Πύλη κλειδαριού |
| Βάρος | περίπου 3kgs |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E20 |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας αναγνώρισης προσώπου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |