| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα/σπίτι |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ανοίξτε το δρόμο | Card+Mechanical κλειδί |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | σχισμή / μαύρο / χρυσό |
| Ονομασία προϊόντος | Ακροακτύλιο κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνική κλειδαριά με συρόμενη πόρτα |
|---|---|
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα+κωδικός+κλειδί+αποτυπώματα+έξυπνο τηλέφωνό |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Υλικό | SUS304, κράμα αλουμινίου |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Η έξυπνη κλειδαριά του Tuya APP |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Ονομασία προϊόντος | έξυπνη κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Κατάλληλο για | Ευρέως χρήση |
| Ανοίξτε το δρόμο | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικό πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Μοντέλο | 40120mm |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Εφόδιο έκτακτης ανάγκης | Υπηρεσία έκτακτης ανάγκης Tye-c |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-556 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AAA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~55℃ |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, IP |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |