| Μέγεθος μπαταριών | 26500 |
|---|---|
| Η αναλογία χρέωσης | 100% |
| Το ποσοστό απαλλαγής | 99% |
| Εγγύηση | 3 μήνες, 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Εγχώριες συσκευές |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τροποποιημένο | 100 σετ |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Μετατροπή | Βούρτσα |
| Χρήση | Αυτοκίνητο |
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό | Drip-proof |
| Αποτελεσματικότητα | ΔΕ 1 |
| Υλικό | PMMA |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Διαφήμιση |
| Ονομασία προϊόντος | Ακρυλική στάση επίδειξης |
| Εφαρμογή | Λιανικά καταστήματα |
| Πάχος πορτών | 40120mm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου 4200 ml |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | 3D πρόσωπο + αποτύπωμα μισοοδηγού + MFcard + κωδικό πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Σκοτώστε | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Ανοίξτε το δρόμο | Card+Mechanical κλειδί |
| Συχνότητα | 134.2khz |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | ISO 7815 |
| Υλικό | ABS+Εποξικό |
| Μέγεθος | 110x82x24 χιλιοστά |
| Τετάρτη | DC12V |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό σύστημα κλειδαριού πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-592 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |