| Naam | Elektronisch slot voor woningen |
|---|---|
| Open Methode | wachtwoord + sleutel |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Deurdikte | 3575mm |
| Deeltjes | 60*70mm |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Naam van het product | Slimme deur slot tuya |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Naam van het product | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid, enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Opsie voor de doodstraf | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Naam van het product | Slim slot met vingerafdruksensor |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 50*50mm C/C-mortisatie |
| Motor | Acryloppervlak |
| Stroomvoorziening | 4 AA-batterijen |
| Naam van het product | Vingerafsluiting |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement |
| Materiaal | Zinklegering |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Glasdeur slim slot voor schuifdeur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Materiaal | SUS304 mortise,aluminiumlegering |
| Voor | Wijd |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Gewicht | ongeveer 3kgs |
| Deurdikte | 3590mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E20 |
| Naam van het product | Slimme gezichtsherkenning deur slot |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |