| Batterijgrootte | 26500 |
|---|---|
| De het laden verhouding | 100% |
| Het lossingstarief | 99% |
| Garantie | 3 maanden, 12 Maanden |
| Toepassing | Huistoestellen |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Garantie | 2 jaar |
| MOQ | 100 sets |
| Bouw | Permanente magneet |
|---|---|
| Verplaatsing | Borstel |
| Gebruik | Auto |
| Bescherm de functie | Drip-proof |
| Efficiëntie | IE 1 |
| Materiaal | PMMA |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Reclame |
| Naam van het product | Acrylvertoningstribune |
| Toepassing | Kleinhandelswinkels |
| Deurdikte | 40120mm |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4200 milliampere lithiumbatterij |
| Open Methode | 3D gezicht + halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |
| Deeltjes | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Frequentie | 134.2khz |
|---|---|
| Protocol | ISO 7815 |
| Materiaal | ABS+Epoxy |
| Grootte | 110x82x24 mm |
| Spanning | DC12V |
| Naam van het product | Digitaal deur slot systeem |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement |
| Materiaal | Zinklegering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-592 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |