| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement/huis |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart / goud |
| Naam van het product | Glijdeur slim slot |
|---|---|
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Materiaal | SUS304 mortise, aluminiumlegering |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Naam van het product | Sleutel slot vingerafdruk |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |
| Naam van het product | Tuya APP slim slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Naam van het product | Vingerafdruk slim slot |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis |
| Voor | Wijd Gebruik |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| De dikte van de deur | 40120mm |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Naam van het product | Het glasslot van het randslot |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
|---|---|
| Deurdikte | 3575mm |
| Deeltjes | 60*70mm |
| Noodsituatielevering | Tye-c nooddienst |
| Kleur | Zwart |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-556 |
| Stroomvoorziening | 4AAA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20℃~55℃ |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, Ip |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Elektronisch vingerafdrukslot |