| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-595 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | PDA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Electricity Meter Box |
| Warranty | 1 Year |
| Payment | T/T |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock For Sliding Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Electric Door Lock For Home |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 35-55mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E14 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door |
|---|---|
| Unlock Way | Key |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-720 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software Issued Card+Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Product Name | Automatic Biometric Tuya Fingerprint Lock Glass Door Smart Lock |
| Application | Apartment\home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Product Name | Rim Lock |