| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-595 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | PDA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Kullanımı | Elektrik sayacı kutusu |
| Garanti | 1 yıl |
| Ödeme | T/T |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi sürükleyici kapı kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Ev için elektrikli kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Bluetooth |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 35-55mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E14 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Anahtar |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Akıllı Parmak İzli Kapı Kilidi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-720 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | Paslanmaz çelik / özelleştirilebilir |
|---|---|
| Uygulama | Otel/daireler/ofis/okul/hükümet/vb. |
| Renk | Siyah /Gümüş /Özelleştirilebilir |
| Kilitleme Yöntemini Aç | Yazılım verilen kart+anahtar |
| Sertifika | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Otomatik Biyometrik Tuya Parmak izi kilitli cam kapı akıllı kilitli |
| Uygulama | Daire\ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi |