| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-595 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | PDA |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Użycie | Pudełko licznika energii elektrycznej |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapłata | T/T |
| Nazwa produktu | Inteligentne odciski palców Zamek drzwiowy do drzwi przesuwnych |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Elektryczny zamek do drzwi do domu |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | Bluetooth |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 35-55mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E14 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Klucz |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-720 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Materiał | Stal nierdzewna / konfigurowalna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd/itp |
| Kolor | Czarny /srebrny /dostosowywany |
| Metoda odblokowania | Wydana oprogramowanie karta+klucz |
| Orzecznictwo | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Automatyczna biometryczna blokada linii papilarnych Tuya Inteligentny zamek do szklanych drzwi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Blokada obręczy |