| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-595 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | PDA |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Κουτί μετρητή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας δακτυλικών αποτυπωμάτων για συρόμενη πόρτα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα+κωδικός+κλειδί+αποτυπώματα+έξυπνο τηλέφωνό |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρική κλειδαριά πόρτας για σπίτι |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου, πόρτα αργιλίου |
| Δίκτυο | Bluetooth |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Μοντέλο | 35-55 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E14 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού, ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα |
|---|---|
| Ανοίξτε το δρόμο | Κλειδί |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πορτών δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-720 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα / Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/Διαμερίσματα/Υπηρεσία/Σχολείο/Κυβερνητική Υπηρεσία κλπ. |
| Χρώμα | Μαύρο / Ασημένιο / Προσαρμόσιμο |
| Μέθοδος αποκλεισμού | Προγραμματισμός που εκδίδεται με κάρτα+κλειδί |
| Πιστοποίηση | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Αυτόματη βιομετρική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων Tuya |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πλαισίων |