| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-595 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | PDA |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Elektriciteitsmeterdoos |
| Garantie | 1 jaar |
| Betaling | T/T |
| Naam van het product | Slimme vingerafdruk deur slot voor schuifdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Elektrisch deur slot voor thuis |
|---|---|
| Type deur | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
| Netwerk | Bluetooth |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 35-55 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E14 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Deurtype | Glasdeur, Houten deur, Staaldeur |
|---|---|
| Ontgrendelen | Sleutel |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Het slimme Slot van de Vingerafdrukdeur |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-720 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Materiaal | Roestvrij staal / aanpasbaar |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid/etc. |
| Kleur | Zwart/Zilver/Aangepast |
| Ontgrendeling methode | Uitgegeven software Card+Key |
| Certificering | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Automatisch biometrisch Tuya vingerafdruk slot Glasdeur Smart Lock |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Naam van het product | Randslot |