| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E13-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Glasdeur vingerafdruk slot |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |
| Naam van het product | smart door lock prijs |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-596 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-G190 |
| Werkspanning | 4 1,5 V "AA" alkalische batterijen |
| Valse aanvaardingsgraad | ≤0.0001% |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E7 |
| Naam van het product | 3D de deurslot van de Gezichtserkenning |
| Ontgrendelen | telefoon + gezicht + vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| Type deur | Houten deuren, staal deuren, roestvrij staal deuren, aluminium deuren, koperen deuren |
|---|---|
| Ontgrendelen | 3D-gezicht+APP+Vingerafdruk+Wachtwoord+IC-kaart+Sleutel |
| Optionele functies | 3D-gezicht/kattenoog |
| De dikte van de deur | 40-120 mm |
| Facultatief netwerk | Wifi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-515 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Netwerk | Wifi |
|---|---|
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Motor | Acryloppervlak |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Naam van het product | leverancier van slimme deursloten |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis |
| Opsie voor de doodstraf | Het TAPGAT van 24*240 FOREND Mortion 60*68 |
| Voor | Wijd Gebruik |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |