| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E13-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Blokada linii papilarnych szklanych drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Nazwa produktu | cenę smart lock |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-596 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-G190 |
| Napięcie robocze | 4 baterie alkaliczne 1,5 V „AA” |
| Współczynnik fałszywych akceptacji | ≤0,0001% |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E7 |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy 3D |
| Odblokowanie | Telefon + Twarz + Odcisk palca + Hasło + Karta + Klucz |
| Rodzaj drzwi | Drzewne drzwi, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe, drzwi mosiężne |
|---|---|
| Odblokowanie | Twarz 3D + aplikacja + odcisk palca + hasło + karta IC + klucz |
| Funkcje opcjonalne | Twarz 3D/kocie oko |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Opcjonalna sieć | Wi-Fi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-515 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Sieć | WiFi |
|---|---|
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Silnik | Powierzchnia akrylowa |
| zasilacz | Bateria litowa |
| Nazwa produktu | dostawca inteligentnych zamków do drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Opcja wpuszczana | 24*240 FOREND Mortion 60*68 MORTISE |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |