| type | Vingerafdruk slimme hangslot |
|---|---|
| Deurtype | Glasdeur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Kleur | Zilver |
| Open Methode | wachtwoord + sleutel |
|---|---|
| Deurdikte | 3575mm |
| Deeltjes | 60*70mm |
| Noodsituatielevering | Tye-c nooddienst |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis |
| Voor | Wijd Gebruik |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| De dikte van de deur | 40120mm |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Gebruik | Vervang de autosleutelkoffer |
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Roestvrij staal / aanpasbaar |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid/etc. |
| Kleur | Zwart/Zilver/Aangepast |
| Ontgrendeling methode | Uitgegeven software Card+Key |
| Certificering | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Naam van het product | Sleutel slot vingerafdruk |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| Naam van het product | Smart digitale slot deur |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E10-SH |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |