| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε13-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Δραστηριακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων από γυάλινες πόρτες |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ονομασία προϊόντος | έξυπνη κλειδαριά πόρτας τιμή |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-596 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-G190 |
| Δραστηριακή τάση | 4 αλκαλικές μπαταρίες "AA" 1,5 V |
| Λάθος ποσοστό αποδοχής | ≤0.0001% |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E7 |
| Ονομασία προϊόντος | τρισδιάστατη κλειδαριά πορτών αναγνώρισης προσώπου |
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | Τηλεφώνημα + Πρόσωπο + Ακτινογραφημένο + Μυστικό + Κάρτα + Κλειδί |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτιο από ξύλο, Δωμάτιο από χάλυβα, Δωμάτιο από ανοξείδωτο χάλυβα, Δωμάτιο από αλουμίνιο, |
|---|---|
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | 3D πρόσωπο+APP+αποτύπωμα+Πιστολόγιο+Κάρτα IC+Κλειδί |
| Προαιρετικά χαρακτηριστικά | 3D πρόσωπο/μάτι γάτας |
| Μοντέλο | 40-120 mm |
| Προαιρετικό δίκτυο | Wifi |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-515 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Δίκτυο | WiFi |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Μηχανή | Υψηλή επιφάνεια από ακρυλικό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | προμηθευτής κλειδαριού έξυπνης πόρτας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Επιλογή θανάτωσης | MORTISE 24*240 FOREND Mortion 60*68 |
| Κατάλληλο για | Ευρέως χρήση |
| Ανοίξτε το δρόμο | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικό πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |