| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-512 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-590-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 50*50 C/C mortise |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Type deur | Houten deuren, staal deuren, roestvrij staal deuren, aluminium deuren, koperen deuren |
|---|---|
| Ontgrendelen | 3D-gezicht+APP+Vingerafdruk+Wachtwoord+IC-kaart+Sleutel |
| Optionele functies | 3D-gezicht/kattenoog |
| Facultatief netwerk | WIFI |
| APP | Tuya Smart-app |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E5 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E30 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Glasdeur vingerafdruk slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 50*50 C/C mortise |