| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E13-Ş |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Cam Kapı Parmak İzi Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | akıllı kapı kilidi fiyatı |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-596 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-G190 |
| Çalışma gerilimi | 4 adet 1,5V "AA" alkalin pil |
| Yanlış Kabul Oranı | ≤0,0001% |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E7 |
| Ürün Adı | 3D Yüz Tanıma Kapı Kilidi |
| Kilitlenme yolu | Telefon + Yüz + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı, Bakır kapı |
|---|---|
| Kilitlenme yolu | 3D yüz+APP+Parmak izi+Şifre+IC kartı+Anahtar |
| Opsiyonel özellikler | 3D yüz/Kedi gözü |
| Kapı kalınlığı | 40-120 mm |
| İsteğe bağlı ağ | Wifi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-515 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ağ | Kablosuz internet |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Motor | Akrilik yüzey |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Ürün Adı | akıllı kapı kilidi tedarikçisi |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| Gömme seçeneği | 24*240 ÖN GÖVDE 60*68 GÖMME |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |