| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Betalingsduur | PayPal |
| Materiaal | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Naam | Elektronisch sleutelcode deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | SDK |
| Toepassing | hotel\appartement |
| Kleur | Zwarte/Strook |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 60*68 mortise |
| Naam van het product | Digitaal rand slot automatisch deur slot voor thuis |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Naam | de deurslot van de gezichtserkenning |
|---|---|
| Kleur | Zwart/gouden/strook |
| Toepassing | huis/kantoor/school/appartement |
| Materiaal | Zinklegering |
| Ontgrendelen | De kaart/de sleutel/de vingerafdruk/het wachtwoord van RFID |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Gebruik | Vervang de autosleutelkoffer |
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Sleutelwoorden | Autosleutel |
| Naam | Vingerafdrukkenherkenning |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1248.6 g |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart\\Mechanische sleutel |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Gewicht | ongeveer 3kgs |
| Deurdikte | 3590mm |
| Naam van het product | Biometrisch hoteldeurslot |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen / Hotel |
| Kleur | Zilver, zwart, goud. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |