| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E13-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Glass Door Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Smart Door Lock Price |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-596 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-G190 |
| Operating Voltage | 4 1.5V "AA" Alkaline Batteries |
| False Accept Rate | ≤0.0001% |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E7 |
| Product Name | 3D Face Recognition Door Lock |
| Unlock Way | Phone + Face +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Optional Network | WiFi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Network | Wifi |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Motor | Acrylic Surface |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Product Name | Smart Door Lock Supplier |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Mortise Option | 24*240 FOREND Mortion 60*68 MORTISE |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |