| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, Ip |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Elektronisch vingerafdrukslot |
| Netwerk | wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Kabinetsslot |
| Materiaal | Zinklegering |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Het onttrekken van Schroef |
|---|---|
| Afmaken. | Zwart |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Meetsysteem | duim |
| Hoofdstijl | PAN |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Naam van het product | Slimme deur slot tuya |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3575mm |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Open Methode | Fingerafdruk + wachtwoord + sleutel |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Opsie voor de doodstraf | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Productnaam | Gezichtsherkenning deur slot vingerafdruk scanner toegangsysteem |
| Type deur | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Elektrisch deur slot voor thuis |
|---|---|
| Type deur | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
| Netwerk | Bluetooth |
| Materiaal | Zinklegering |
| Functie | Multifunctioneel |