| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
| Application | Apartment |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Name | Glass Door Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Gold/Customizable |
| Unlock Method | Card+Mechanical Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Application | Apartment\home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Color | Golden |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Mortise | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Safety Magnetic Electronic Keyless Fingerprint Wooden Drawer Lock |
| Application | Home / Office / Hotel |
| Color | Black |
| Network | Wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Cabinet Lock |
| Material | Zinc Alloy |
| Color | Black |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Name | Smart Home Fingerprint Lock |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Hotel Key Card Locks |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |