| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Nazwa produktu | Blokada linii papilarnych szklanych drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Materiał | Stal nierdzewna / konfigurowalna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd/itp |
| Kolor | Czarny/srebrny/złoty/konfigurowalny |
| Metoda odblokowania | Karta + klucz mechaniczny |
| Orzecznictwo | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Zmordować | 250*85mm/280*85mm/300*85mm |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Bezpieczeństwo magnetyczny elektroniczny bez klucza odciski palców drewniany zamek szuflady |
| Zastosowanie | Dom / Biuro / Hotel |
| Kolor | czarny |
| Sieć | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | Zamek szafki |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Zamki na karty hotelowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |