| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων από γυάλινες πόρτες |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα / Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/Διαμερίσματα/Υπηρεσία/Σχολείο/Κυβερνητική Υπηρεσία κλπ. |
| Χρώμα | Μαύρο / Ασημένιο / Χρυσό / Προσαρμόσιμο |
| Μέθοδος αποκλεισμού | Card+Mechanical κλειδί |
| Πιστοποίηση | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα | χρυσό |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Σκοτώστε | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια μαγνητική ηλεκτρονική κλειδαριά χωρίς κλειδί δακτυλικά αποτυπώματα ξύλινη κλειδαριά συρτάρι |
| Εφαρμογή | Σπίτι/γραφείο/ξενοδοχείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δίκτυο | wifi, IP, SDK |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά γραφείου |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα με κάρτα κλειδιού ξενοδοχείου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Βάρος | 3.5KGS |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |