| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Adı | Cam Kapı Parmak İzi Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Malzeme | Paslanmaz çelik / özelleştirilebilir |
|---|---|
| Uygulama | Otel/daireler/ofis/okul/hükümet/vb. |
| Renk | Siyah/gümüş/altın/özelleştirilebilir |
| Kilitleme Yöntemini Aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Sertifika | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Uygulama | Daire\ev |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Renk | Altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Öldür | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Güvenlik manyetik elektronik anahtarsız parmak izi ahşap çekmece kilidi |
| Uygulama | Ev / Ofis / Otel |
| Renk | Siyah |
| Ağ | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Dolap Kilidi |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Adı | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Otel Anahtar Kartı Kilitleri |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |