| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Naam van het product | Het glasslot van het randslot |
| Toepassing | Flat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Naam van het product | Glasdeur vingerafdruk slot |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |
| Materiaal | Roestvrij staal / aanpasbaar |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid/etc. |
| Kleur | Zwart/Zilver/Goud/Aangepast |
| Ontgrendeling methode | Card+Mechanical Sleutel |
| Certificering | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3870mm |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Deeltjes | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Houten de ladeslot van de veiligheids magnetisch elektronisch keyless vingerafdruk |
| Toepassing | Huis/Bureau/Hotel |
| Kleur | Zwart |
| Netwerk | wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Kabinetsslot |
| Materiaal | Zinklegering |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Het glasslot van het randslot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Hotel sleutelkaart slotjes |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |