| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-512 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-590-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Optional Network | WiFi |
| APP | Tuya Smart App |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E5 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E30 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Glass Door Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,Home |
| Color | Black |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |