| Type | Fingerprint Smart Padlock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver |
| Unlock Method | Password + Key |
|---|---|
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |
| Emergency Supply | Tye-c Emergency Service |
| Color | Black |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Usage | Replace Car Key Case |
| Type | Car Key Remote Control |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software Issued Card+Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Product Name | Smart Digital Lock Door |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E10-SH |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |