| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Type | Car Key Remote Control |
| Payment Term | Paypal |
| Material | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Name | Electronic Key Code Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | SDK |
| Application | Hotel\aparterment |
| Color | Black / Sliver |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Product Name | Digital Rim Lock Automatic Door Lock For Home |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver, Black |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Name | Face Recognition Door Lock |
|---|---|
| Color | Black/gold/sliver |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Unlock Way | RFID Card/key/fingerprint/password |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Usage | Replace Car Key Case |
| Type | Car Key Remote Control |
| Key Words | Car Key |
| Name | Fingerprint Recognition Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Weight | 1248.6g |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card\\Mechanical Key |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Product Name | Biometric Hotel Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartments / Hotel |
| Color | Silver,black、gold |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |