| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Naam | Digitaal handgreep slot/Smart Door Lock |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam van het product | Hotel sleutelkaart slotjes |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E9 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Naam | Digitaal deur slot met sleutel/RFID hotel slot |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, Zwart, Goud |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | ZWART\Zilver ((fabrieksstand) / Grijz/Goud |
| Deurdikte | 3555mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Donker grijs goud. |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Donker grijs |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |