| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | Smart Door Lock sleutelloos voordeur slot hotel slot |
| Kleur | Zilver/Zwarte |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Naam van het product | Biometrisch hoteldeurslot |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen / Hotel |
| Kleur | Zilver, zwart, goud. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Naam van het product | ELA Home Electronics Digitale slimme slotdeur |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Naam | 100 SetsaIntelligent Smart Door Lock |
|---|---|
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | SDK |
| Naam | Bluetooth Smart Door Lock |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Naam | RFID-veiligheidsdeurslotten |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | hangslot |
| Kleur | Zilver / Goud / Zwart |
| Naam van het product | Elektronisch deur slot met vingerafdruk |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Naam van het product | Slimme deur slot hotel sleutellose hoge kwaliteit combinatie silm slimme deur slot |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Deurdikte | 3590mm |