| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο. |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | χρυσό |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Ονομασία | Ψηφιακή κλειδαριά χειριστή/έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, SDK |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα με κάρτα κλειδιού ξενοδοχείου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Βάρος | 3.5KGS |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E9 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Ονομασία | Ψηφιακή κλειδαριά πόρτας με κλειδί/RFID κλειδαριά ξενοδοχείου |
|---|---|
| Δίκτυο | WIFI |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, χρυσό. |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | ΣΥΡΙΖΑ \ Ασημένιο (σταθμός εργοστασίου) / Γκρίζο / Χρυσό |
| Πάχος πορτών | 3555mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | σκούρο γκρι χρυσό. |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Σκούρο γκρι |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |